Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
69 %
0.5kmh
75 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

almeda abazi

Aktori turk “e qan” napolonin në dasmën e tij (VIDEO)

Aktorja shqiptare Almeda Abazi prej vitesh jeton në Turqi, aty ku ka krijuar edhe familljen e saj me aktorin turk Tolgahan Sayisman, me të...

Almeda Abazi dhe bashkëshorti vijnë në Shqipëri, ja pika turistike të cilën e vizituan të parën

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar. Ndonëse prej shumë vitesh jeton në Turqi, Almeda ka arritur që të...

“Turp”, mori kritika se publikoi videon duke puthur në buzë djalin, Almeda Abazi i përgjigjet ndjekëses: Hë se ty…

Aktorja me origjinë shqiptare Almeda Abazi është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Së fundmi ajo ka postuar një video në Instagram,...

Një burrë i denjë për një shqiptare, Tolgahani i Almeda Abazit i tregon botës se sa e bukur është Shqipëria

Prej vitesh Almeda Abazi po jeton në Turqi, aty ku dhe ka krijuar familjen e saj me aktorin e famshëm e tenelovelave turke, Tolgahan...

Almeda Abazi dhe Tolga shijojnë pushimet në bregdetin shqiptar, ja në cilin qytet po qëndrojnë (FOTO)

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman janë duke shijuar pushimet në bregdetin shqiptar. Aktori turk ka shpërndarë një foto në Instastory, duke zbuluar...

“Ma lini mua burrin tim!”, Almeda Abazi s’duron dot dhe tregon hapur kush ia prishi natën romantike me Tolgahan (FOTO)

Bashkëshorti i Almeda Abazit, Tolgahan Sayisman është një aktor shumë i suksesshëm në Turqi. Por suksesi i tij kërkon angazhim dhe impenjim të tepërt, duke...

“Ju lutem na ndihmoni”, Almeda Abazi e shqetësuar apel vendeve të tjera: Ne jemi të shkatërruar, kemi nevojë për aeroplanë urgjentisht

Prej ditësh, Turqia  është në luftë me zjarret dhe deri më tani fatkeqësisht kanë humbur jetën tetë persona. Të shumtë kanë qenë ata të njohur...

Almeda Abazi marton motrën, dalin pamjet nga ceremonia madhështore

Motra bukuroshe e Almeda Abazit, Ilda dje i dha fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e saj disavjeçare me partnerin turk, Kenan Sipahi. Në një ceremoni...

FOTO/ Almeda Abazi sjell në jetë vajzën, bashkëshorti Tolgahan zbulon emrin e së voglës

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk, Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të dytë.Bukuroshja shqiptare ka sjellë në jetë vajzën, e cila...

Po shijon ditët e fundit të shtatzënisë, Almeda Abazi poston foton e ëmbël me bashkëshortin

Almeda Abazi ndodhet në ditët e fundit të pritjes së ëmbël. Çifti pret të bëhen prindër të një vajze, detaj që e zbuluan nga një...

Lajmet e fundit