Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

Alma Muca

Llalla e pezulloi nga detyra, prokurorja në Prokurorinë e Përgjithshme nesër në VETTING

Të dhënat e siguruara nga BIRN tregojnë se prokurorja Muça deklaronte pasuri familjare me vlerë 8.2 milionë lekë në vitit 2003, kur deklaroi...

Gjykata e Lartë lë në fuqi vendimin e Apelit për të dënuarit e masakrës së Çoles, sot u pezulluan dy prokurorë

Gjykata e Lartë ka lënë në fuqi vendimin e Gjykatës së Apelit për të dënuarit e masakrës së Çoles në Vlorë, ku në prill...

Letra që iu dorëzua Nishanit: Fëmijët po na i vrasin për të dytën herë. Kryeprokurori Llalla shkarkon sot Artur Selmanin dhe Alma Muçën

Kryeprokurori Adriatik Llalla ka marrë sot vendimin për të pezulluar nga detyrua dy prokurorët Artur Selmanin dhe Alma Muçën, të cilët kishin në dorë...

‘Masakra e Çoles’, pezullohen dy prokurorë, kërkuan anulimin e dënimeve të përjetshme dhe me 35 vite burg për tre autorët

Prokuroria e Përgjithshme ka pezulluar nga detyra dhe ka nisur hetimet për dy prokurorë. Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla pezulloi nga...

Lajmet e fundit