Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

alma bektashi

Bashkëshorti e tradhtoi dhe u ndanë pas 25 vitesh martesë, Alma Bektashi zhvendoset në Tiranë me fëmijët?!

Alma Bektashi është një ndër personazhet publike e cila ka preferuar që jetën e saj private ta mbajë sa më larg vëmendjes së mediave....

E tradhëtoi me psikologen 20 vite më të re, Alma Bektashi i jep fund martesës 25-vjeçare

Këngëtarja e njohur kosovare, Alma Bektashi është një ndër personat të cilët është përpjekur me fanatizëm ta mbajë jetën private sa më larg mediave. Edhe...

Lajmet e fundit