Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

Allias

Shiste kokainë me doza në tabachinon e tij, antidroga prangos 40 vjeçarin në Allias, sekuestrohen lekë dhe mijëra euro (EMRI)

Një 40 vjeçar është arrestuar nga Policia në Allias, Tiranë, pasi në një tabachino në pronësi të tij shiste doza kokaine. Pas 5 muajsh...

Të shtëna armësh në Allias, Policia jep detaje, çfarë ndodhi gjatë sherrit mes 5 personave

Një konflikt për motive të dobëta mes 5 personave ka degjeneruar deri në përdorimin e armës mbrëmjen e sotme në zonën e Alliasit. Paraprakisht...

Të shtëna me armë zjarri në Allias, policia gjen gëzhoja në vendngjarje

Të shtëna me armë zjarri raportohet se janë dëgjuar në zonën e Alliasit, pranë “5 Majit” mbrëmjen e sotme në Tiranë. Deri më tani fatmirësisht...

Plagosja me plumb e çiftit Laze në Allias/ Dëshmon autori i arrestuar: Më shtyu Markeliani, ai i gjeti edhe armët

Fatjon Mërtnikaj, një nga autorët që plagosën çiftin Laze në Allias, ka dëshmuar ditën e sotme pas arrestimit nga policia. Arrestimi...

Burrë e grua në gjendje kritike për jetën, u plagosën me armë zjarri brenda banesës në Allias

Një ngjarje e rëndë ka tronditur banorët mbrëmjen e sotme në Allias, ku nga të shtënat me armë kanë mbetur të plagosur dy persona....

Shpërthen bombula e gazit në banesë, plagosen rëndë dy të moshuarit në Allias

Një bombulë gazi ka shpërthyer para disa minutash në zonën e Alliasit. Mësohet se bombula e gazit ka shpërthyer në banesë...

Shkrumbohet këndi i lojërave në Allias, një grup të rinjsh i kanë vënë flakën

Një akt i rëndë vandalizmi është shënuar ditën e sotme në kryeqytet. Një grup të rinjsh, në vend që të përkujdesen,...

Grabitje me armë në Tiranë, policia në vendngjarje

Një grabitje me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Allias të Tiranës. Një person i maskuar dhe i armatosur ka...

Të shtëna në Tiranë, konfliktohen dy drejtues mjeti, njëri nxori armën

Të shtëna me armë janë regjistruar pasditen e sotme në Tiranë. Policia njofton se dy drejtues mjetet janë konfliktuar në Allias dhe më pas...

Vetëplagoset polici me armën e shërbimit, në gjendje të rëndë

Një efektiv i policisë është vetëplagosur me armën e shërbimit rreth një orë më parë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në...

Lajmet e fundit