Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Alla Mousa

Hidhte alkool në organe gjenitale dhe iu vinte flakën, arrestohet doktori sirian që torturonte pacientët në Spitalin Ushtarak në Gjermani (EMRI)

Një mjek sirian në Gjermani është akuzuar për krime kundër njerëzimit. Përmes një deklarate për mediet, zyrtarët në Karlsruhe thanë se mjeku Alla Mousa...

Lajmet e fundit