Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Alketa Vejsiu

“Dance Albania” bën “lëmsh” televizionin, Alketa Vejsiu: Të gjithë po ankohen, kanë dërguar letër Fevziu, Gjebrea dhe Magjistari

“Dance Albania” si duket ka krijuar situatë të tensionuar brenda televizionit “Klan”, të paktën kështu shprehet Alketa Vejsiu e cila dhe drejton këtë show. Vejsiu...

“Katër ditë pa rroba”, Alketa Vejsiut i ndodh e papritura

Moderatorja Alketa Vejsiu, së fundmi ka ndarë me ndjekësit një situatë tepër të sikletshme. Përmes një postimi në rrjetet sociale, moderatorja ka zbuluar se prej...

Alketa tregon momentin më të trishtë të jetës të saj: Si u dogjën paratë e një viti pune

Alketa Vejsiu ka rrëfyer një ndër momentet më të trishta të jetës së saj. Para fëmijëve në “Kurthin e Piter Pan”, Alketa tregoi se...

Si arriti Alketa Vejsiu të prekte “Sanremon”? Iliri bën DEKLARATËN e papritur: Ndërhyri..

Banorët e “Big Brother Vip” së fundmi u përballën me disa lajme ku duhet të gjenin se cili ishte i vërtetë dhe cili jo. Një...

Izolohet Alketa Vejsiu, moderatorja rrëfen simptomat pas infektimit me Omicron (FOTO)

Moderatorja Alketa Vejsiu është izoluar, pasi rezulton e infektuar me variantin Omicron. Lajmin e ka bërë me dije ajo vetë përmes disa postimeve në...

Alketa Vejsiu krah Yuri Kim: E nderuar për t’u takuar me Ambasadoren, faleminderit për gjithçka

Ambasadorja Yuri Kim, moderatorja Alketa Vejsiu, gazetarja  Ilva Tare dhe shumë personazhe të tjerë të medias kanë qenë të pranishëm sot në një festë...

Linja perfekte duke ekspozuar të pasmet, Alketa Vejsiu pozon joshëse buzë pishinës, kush është këngëtarja që i komenton: Hot mama (FOTO)

Alketa Vejsiu është një prej moderatoreve më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, por e rezervuar përsa i...

Alketa Vejsiu zbulon “nofkën” që i ka vendosur bashkëshorti: Ai më thërret…

Alketa Vejsiu është një prej moderatoreve më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është aktive në rrjete sociale, por e rezervuar përsa i përket...

E refuzuan në Festivalin e Këngës, Gjon Muharremaj për Alketa Vejsiun: Nuk dua të bëj skandal…

“Eurovision 2021” u “ngrit peshë” nga dy shqiptarë, Anxhela Persiteri dhe Gon Muharremaj. Ndonëse kanë kaluar disa ditë nga përfundimi i festivalit më të...

E refuzuan në Festivalin e Këngës, Alketa Vejsiu flet për Gjon Muharremajn: Ishte jashtë kohe, doja që ai të ishte pjesë…

Shqiptari Gjon Muharremaj, i njohur me emrin e artit Gjon’s Tears, është bërë kryefjalë e mediave, pasi doli i treti në Eurovision ku përfaqësonte...

Lajmet e fundit