Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

alketa nushi

Apelimi lë në fuqi vendimin e vettingut, prokurorja e Kukësit Alketa Nushi ikën përgjithmonë nga sistemi i drejtësisë

Kolegji i Posaçëm i Apelimit (KPA) njoftoi mbrëmjen e të mërkurës rrëzimin e ankimit të ish-prokurores së Kukësit Alketa Nushi, të ngritur prej saj...

Zbardhet vendimi i KPK, biznesi i bashkëshortit dhe mangësitë profesionale i japin fund karrierës se kryeprokurores së Kukësit

Me 27 qershor, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit i përbërë nga Etleda Çiftja kryesuese, Lulzim Hamitaj relator dhe Firdes Shuli anëtar, shpalli vendimin për...

Hetime të pushuara dhe probleme me tre kriteret e VETTINGUT, prokurorja e Kukësit rrezikon karrierën

Drejtuesja e Prokurorisë së Kukësit, Alketa Nushi u paraqit të enjten në seancën dëgjimore përballë Komisionit të Pavarur të Kualifikimit. Treshja gjykuese e KPK-së...

Lajmet e fundit