Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

alis

E vogla e Fevziut mbush 7 vjeç, babi Blendi poston fotot e bukura nga ditëlindja

Vogëlushja e Blendi Fevziut, Alis, mbushi 7 vjeç dhe sigurisht babi ishte kujdesur që të voglës së tij ti organizonte një super festë për...

Lajmet e fundit