Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

alina kabaeva

Kandaja sanksionon të dashurën e Vladimir Putin, Alina Kabaeva futet në listën e zezë

Kanadaja ka vendosur sanksione të dashurës së Vladimir Putinit, ish-gjimnastes Alina Kabaeva, si dhe zyrtarëve të institucioneve të tjera ruse për shkak të  luftës...

E dashura e Vladimir Putinit, Alina Kabaeva në listën e sanksioneve të BE

Alina Kabaeva, një grua e lidhur në mënyrë romantike me presidentin rus Vladimir Putin, është përfshirë në paketën e gjashtë të propozuar të sanksioneve...

U tha se ishte fshehur, rishfaqet e dashura e Putinit, ja provokimi për Ukrainën

E dashura e përfolur e presidentit rus Vladimir Putin është rishfaqur për të udhëhequr një festival patriotik, duke përshëndetur heroizmin e forcave të armatosura...

Lajmet e fundit