Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

Alimehmeti

Covid në vend, Alimehmeti: Situata në vjeshtë vjen duke u vështirësuar

Epidemiologu Ilir Alimehmeti, teksa ka folur për situatën e Covid në shkollë, thotë se tashmë situata në vjeshtë vjen duke u vështirësuar. ...

Mjeku jep lajme të mira: Kurba e vdekshmërisë nuk po ndjek më kurbën e rasteve të reja me COVID (Publikon të dhënat)

Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti, ka dhënë lajme të mira sa i përket situatës së Covid, ku thekson se kurba e vdekshmërisë nuk po ndjek...

‘Hapja e shkollave s’do sjellë rritje të shifrave’, mjeku shqiptar qetëson prindërit: Ja pse fëmijët nuk janë transmetuesit kryesorë të Covid (REZULTATET E STUDIMIT)

Mjeku shqiptar Ilir Alimehmeti, ka qetësuar prindërit, sa i përket fillimit të shkollave dhe rrezikut që u kanoset nga Covid. Siç...

Mjeku Alimehmeti publikon studimin: Lajme të mira! Zbulohet një tjetër mjekim për pacientët e sëmurë rëndë me Covid

Mjeku Ilir Alimehmeti, ka dhënë një lajm të mirë sa i përket Covid, pasi bën me dije se është zbuluar një tjetër mjekim shumë premtues...

‘Shtrëngoni dhëmbët edhe pak’, mjeku publikon të dhënat: Në Mbretërinë e Bashkuar kanë vdekur më shumë nga gripi sezonal se nga Covid, Shqipëria ka…

Mjeku i njohur Ilir Alimehmeti, ka publikuar disa të dhënë nga Mbretëria e Bashkuar, lidhur me situatën  e Covid 19. Alimehmeti...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku i njohur: U egërsua virusi? Ja cili është sinjali i vërtetë… (ANALIZA)

Ditët e fundit ka pasur një rritje të ndjeshme të rasteve të reja me Covid për 24 orë, ku sot u raportuan 72 të...

Lajmet e fundit