Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

ALIENTET

Pedagogu i Astronomisë bën deklaratën e BUJSHME: Alienët erdhën në tokë 4 vite më parë, do e bëjnë sërish

Alienët vizituan tokën në vitin 2017 dhe do e bëjnë këtë edhe në vitet e ardhshme.    Në këtë përfundim ka...

Lajmet e fundit