Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

alien

Teleskopi kap sinjale ‘aliene’, astronomët: Kurrë më parë shpërthime kaq të shpejta

Astronomët kanë kapur disa sinjale radio që vijnë nga hapësira, të cilat përsëriten me një cikël të rregullt 16 ditor, me anë të teleskopit...

UFO ulet pranë lumit, lë shenja të çuditshme në tokë dhe prish motorat e varkave (FOTO)

Peshkatari vizatoi edhe një hartë të vendit të saktë

‘Alien në Fier?’ Çiljeta Xhilaga tregon eksperiencën e saj: Më dridheshin gjunjët…

Prania e jashtëtokësorëve në Tokë ka qenë dhe vazhdon të jetë një temë shumë e diskutuar dhe mbi të gjitha me plot mister në...

Video – UFO mbi Gjermani, banorët: Jemi të bindur që s’ishte meteor

Mijëra gjermanë besojnë se kanë parë një Objekt Fluturues të Paidentifikuar në kufi me Francën. Objekti është raprotuar nga mijëra banorë...

Misteri / Studenti i fiksuar me alienë dhe Iluminatin zhduket pa gjurmë nga dhoma e tij (VIDEO)

Një student i fiksuar pas mistereve, Iluminatit dhe alienëve është zhdukur pa gjurmë nga dhoma e tij teksa ishte e mbyllur me kyç. ...

Alien: Covenant, del traileri i frikshëm i filmit të famshëm (Video)

Është publikuar traileri i filmit “Alien: Convenant” nga regjisori i famshëm Ridley Scott. Filmi pritet të dalë në kimena në Maj...

“Obama publikon të gjitha sekretet e alienëve përpara se të lë detyrën”

Një zyrtar amerikan, i cili është tepër i apasionuar pas shkencës, teknkologjisë dhe mistereve si alienët, thotë se Presidenti i SHBA-ve, Barac Obama ka...

A është kjo prova përfundimtare se në Mars ka jetë? Krijesa sulmon dhe ha diçka tjetër (Video)

Gjuajtësit e alienëve këtë herë kanë vënë re diçka vërtet të çuditshme në një video të shpërndarë nga Nasa. Sipas “Mars...


Lajmet e fundit