Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

ali demi

Nis vaksimini i të burgosurve te “Jordan Misja” dhe “Ali Demi” në Tiranë, cilat janë kategoritë e para

Të dënuarit në burgjet “Jordan Misja” dhe “Ali Demi” në Tiranë, kanë nisur të marrin dozat e para të vaksinës kundër Covid-19. Lajmin e...

Blutë e Tiranës prangosin dy “manjakë” në Tiranë, njëri ngacmoi seksualisht një grua te ‘Ali Demi’, e tjetri përndiqte një vajzë 19 vjeçe

Dy persona të akuzuar për përndjekje dhe ngacmim seksual kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës gjatë 24 orëve të fundit. Policia bën...

Bebja ishte prematurë dhe nëna s’kishte lekë për funeralin, zbulohet arsyeja tronditëse se pse e hodhi në kazanin e plehrave

Detajet të reja nga foshnja që u gjet sot pajetë, hedhur në një kazan mbeturinash në lagjen 'Ali Demi' në Tiranë. ...

Basha viziton bizneset në zonën e Ali Demit: Ka rënë fuqia blerëse, kur të vijmë ne në pushtet s’keni për të parë inspektor me...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vizituar zonën e Ali Demit në Tiranë, për të takuar pronarët e bizneseve pas situatës së vështirë...

Aksident i rëndë te “Ali Demi”, makina përplas këmbësorin në trotuar

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e “Ali Demit” në Tiranë. Paraprakisht raportohet se një...

Zjarr në Tiranë, flakët ‘përpijnë’ banesën tek Ali Demi

Flakët e zjarrit kanë përfshirë një godinë të fusha e Ali Demit në Tiranë. Mësohet se zjarri ka rënë në një...

Tiranë, makina përfshihet nga flakët në mes të rrugës (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Një makinë është përfshirë nga flakët në lagjien ‘Ali...

Aksident në mes të Tiranës, makina përplas rëndë këmbësoren

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur pak momente më parë në Tiranë. Një makinë ka përplasur një grua në...

Zjarri në çerdhen te ‘Ali Demi”, del ekspertiza: Ishte i qëllimshëm (E PLOTË)

Zjarri i rënë në datë 16 gusht në ambientin mbështetës të çerdhes nr.14, në Lagjen “Ali Demi” ka qenë i qëllimshëm dhe i vendosur...

Aksident në zonën ‘Ali Demi’ në Tiranë, 1 person në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në zonën ‘Ali Demi’ në Tiranë, ku një motor ka përplasur një biçikletë. Si pasojë e...

Lajmet e fundit