Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

alfred rushaj

Drejtuesi i fushatës së Bashës PARALAJMËRON: Në kutitë e mbetura do ketë surpriza të pakëndshme për kundërshtarët tanë

Drejtuesi i fushatës së PD-së, Alfred Rushaj ka dalë në një konferencë për mediat dhe opinionin publik direkt nga selia e PD-së. Ai paralajmëroi...

Te Partia Demokratike janë të bindur: Qytetarët e Tiranës dhe gjithë Shqipërisë çuan në shtëpi Edi Ramën!

Te Partia Demokratike nuk kanë më dyshime se ata janë fituesit e zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit. Drejtuesi i fushatës së kësaj force politike...

Drejtori i fushatës në PD nxjerr videon dhe akuzon Ramën: Promovoi të inkriminuarit, ai dhe krimi janë binom i pandarë

Drejtori i fushatës në Partinë Demokratike, Alfred Rushaj, me anë të një reagimi në twitter ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka promovuar në...

Lajmet e fundit