Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Alfred Peza

‘Do kemi përplasje civile’, Andi Bejtja përplaset me Pezën: Uashingtoni e Brukseni nuk e pranojnë vendimin e Metës, vetëm ju. Ia pret gazetari: I...

Alfred Peza: Si ka mundësi që ju duartrokisni anti-sistemin, anti-ligjin, anti-kushtetutën dhe veprimet anti-sistem politik dhe demokratik. Andi Bejtja: Fredi ç’domethënë kjo. I...

‘Meta duhet shkarkuar urgjentisht’, Peza: Ai u vetëvra si Allende

Gazetari dhe ish-deputeti i Partisë Socialiste Alfred Peza ka reaguar pas vendimit të presidentit Meta, i cili shfuqizoi datën e zgjedhjeve të cilat vetë...

Një marrëveshje e dytë me Ramën? Gazetari: Ja vija e kuqe që Berisha i ka caktuar Bashës e Kryemadhit

'Kjo do të duhet të ishte normale por realisht nuk jemi aq afër nga sa po thuhet në media. Nuk ka shanse sa...

Klevis Balliu ironizon me vdekjen e analistit shqiptar: Një bie, mijëra ngrihen

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu ka bërë një postim të pazakontë në rrjetet sociale. Duke ironizuar analistë e gazetarë të...

E RRALLË/ Zbulohen për herë të parë pamjet filmike të SARAH BLLOSHMIT, gruas më të bukur të Shqipërisë

Zbulohen për herë të parë pamje filmike të Sarah Blloshmit, e cilësuar si gruaja më e bukur e Shqipërisë në Shekullin e XX. ...

DEBATI ME TAHIRIN/ Analisti s’përmbahet ndaj Dudushit dhe Pezës: JAGO mediatikë të oborrit të Ramës

Ish-zv.kryeministrja e Kosovës Edita Tahiri , mbrëmjen e djeshme është përplasur në debat me gazetarët Alban Dudushi e Alfred Peza, në emisionin e Eni Vasilit....

12 pikat e ‘Republikës së Re’ të fantapolitikës opozitare

Shkruan ALFRED PEZA: Pesë partitë e vogla të koalicionit opozitar me PD e LSI, paraqitën një platformë me 12 kërkesa, si...

Alfred Peza: Në 30 qershor shqiptarët votojnë, pastaj do nisen për plazh. Opozita e vjetër do shkojë në shtëpi

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Alfred Peza parashikon se çfarë do të ndodhë në 30 qershor dhe ditët në vijim, ndërkohë që vendi ndodhet në...

Opozita e vjetër dhe protesta e saj e fundit!

Opozita e vjetër dhe protesta e saj e fundit! Shkruan Alfred Peza: Përveçse e pashpresë, lidershipi i opozitës së vjetër duket...

Alfred PEZA: Kur opozita e re hyn në zgjedhje dhe e vjetra lutet!

‘Nga sot, nuk ka më asnjë dyshim, se: E para, zgjedhjet e përgjithshme lokale të 30 qershorit do të zhvillohen. E...

Lajmet e fundit