Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Alfred Peza

‘Karrigia e deputetit nuk është më për mua’, Alfred Peza nuk kandidon në zgjedhjet e 25 prillit

Deputeti dhe gazetari Alfred Peza nuk do të kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit me Partinë Socialiste.  Përmes një njoftimi në...

Kravata me yll e Ramës, Alfred Peza: Me brekushe, pa brekushe… Merreni në kontekstin e tij prej artisti!  

Sekretari për mediat i Partisë Socialiste, Alfred Peza i ka dalë në mbrojtje kryeministri, Edi Rama sa i përket kravatës së përdorur sot në...

‘Njeriu i Ramës’ i jep këshilla të stilit ‘Konica’ Alketa Vejsiut: Kam frikë se mos të ikën edhe pini, edhe puku

"Këshilla një gazetari" për Alketa Vejsiun. Kështu e titullon komentin e tij, gazetari Alfred Peza i cili mban njëherazi pozicionin e...

Peza: Paketa “anti-KÇK” është si Akti Patriotik i SHBA pas 11 Shtatorit

Sekretari për marrëdhëniet me mediat në Partinë Socialiste, Alfred Peza thotë se ligj të ngjashmë me paketën “anti-KÇK” kanë implementuar edhe shtete të tjera...

‘E paedukatë’, gazetarja debat me Alfred Pezën: Kërko falje!

Gazetarja e kronikës së zezë, Klodiana Lala si dhe ish-deputeti i Partisë Socialiste Alfred Peza, patën një debat gjatë mbrëmjes së sotme. ...

Atentati ndaj Ndojit, Peza: Vërtetoi akuzat e Ramës

Gazetari Alfred Peza ka deklaruar se atentati ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndojit, vërtetoi akuzat e kryeministrit Rama për grupin e prokurorëve dhe gjyqtarëve...

Shehaj përplaset me Alfred Pezën: Të dy jemi milionerë, por nuk jemi njësoj (DEBATI)

Ish deputeti i PD, Agron Shehaj u përplas në debat me anëtarin e kryesisë së PS, Alfred Peza mbi kryebashkiakët e inkriminuar të denoncuar...

Zëdhënësi i Metës ironizon Pezën: I pavërtetë binjakëzimi i Lazios me Peqinin, por jo informacioni i Presidentit për destabilizim

Tedi Bulshi, zëdhënësi i Presidentit Meta ka ironizuar mbërëmjen e sotme gazetarin Alfred Peza, në lidhje me deklaratat e këtij të fundit se informacionet...

Peza sulmon ashpër Metën: Po krijon një Republikë paralele proruse

Sekretari për mediat në Partinë Socialiste Alfred Peza ka sulmuar ashpër kreun e shtetit Ilir Meta. I ftuar në emisionin “Open”...

Deklarata e Alfred Pezës: Më 1 korrik PD shkarkon Bashën (Zbulon EMRIN e kryetarit të ri)

Analisti Alfred Peza ka dhënë versionin e tij se çdo të ndodhë në 1 korrik në Partinë Demokratike, një ditë pas zgjedhjeve të 30...

Lajmet e fundit