Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

Alfred Peza

Alfred Peza: Edi Rama pas 8 vitesh vijon pa u ndalur në të katër anët e Shqipërisë për të promovuar modele pozitive, ky është...

Nga Alfred Peza Edi Rama kishte premtuar që në fushatën elektorale të zgjedhjeve të 23 Qershorit 2013, që e riktheu PS në pushtet, se nuk...

Alfred Peza: Të korruptuarit dhe PD janë të shqetësuar nga aksionet e SPAK

Sekretari për mediat në Partinë Socialiste, Alfred Peza thotë se dy janë kategoritë e atyre që shqetësohen nga aksionet e fundit të SPAK. Sipas Pezës...

Paralajmërimi i Alfred Pezës: Në javët në vazhdim do të ketë “non grata” të tjera në Shqipëri, jo vetëm nga politika

Analisti Alfred Peza ka bërë një paralajmërim të fortë mbrëmjen e sotme, pasi u shpreh se pas Berishës, në javët në vazhdim do të...

Gazetarja e pyet për akuzën e Llallës, Peza s’mban dot të qeshurën në studio: E kupto ça niveli…?

Alfred Peza është pyetur lidhur me akuzën e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, se për shpalljen e tij non-grata ka ndikuar një artikull i Pezës në...

“Është shpifës ordiner”, Alfred Peza i përgjigjet akuzave të Adriatik Llallës: Nuk e kisha menduar kurrë se do vinte edhe kjo ditë!

Analisti Alfred Peza i përgjigjet akuzave të ish-kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Ky i fundit e quajti Pezën “një shpifës ordiner” dhe e akuzoi...

Adriatik Llalla sulmon Alfred Pezën: Shpifës ordiner që është marrë me familjen time, ju tregoj si u shfry dosja e tij për pasurinë 1...

Ish-Kryeprokurori Adriatik Llalla ka sulmuar mbrëmjen e sotme Sekretarin për marrëdhëniet me Mediat dhe Shoqërinë Civile të Partisë Socialiste, Alfred Pezën.Ai tha se Peza...

“Unë i them gjërat në sy, jo si ju servilët”, plas DEBATI mes Zekthit dhe sekretarit të PS: Mos fol për mua, je anti-amerikan

Një debat i fortë ka ndodhur sonte në “Open” mes analistit Fitim Zekthi dhe sekretarit të PS-së për mediat, Alfred Peza. Zekthi tha se...

“Këmbanat po bien për të”, sekretari i PS tregon kush është politikani tjetër që pritet të shpallet “non-grata” pas Berishës

Sekretari i PS-së për mediat, Alfred Peza ka folur hapur duke thënë se vendimi i DASH për shpalljen “non-grata” të Berishës është një këmbanë...

Pse SPAK po heton Fatmir Mediun kur duhet të hetojë vjedhjen e zgjedhjeve? DEBAT në studio

Ditën e sotme SPAK njoftoi fillimin e hetimeve për ish-ministrin e Mbrojtjes Fatmir Mediu, si person përgjegjës për ngjarjen e rëndë që ndodhi në...

‘Karrigia e deputetit nuk është më për mua’, Alfred Peza nuk kandidon në zgjedhjet e 25 prillit

Deputeti dhe gazetari Alfred Peza nuk do të kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit me Partinë Socialiste.  Përmes një njoftimi në...

Lajmet e fundit