Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Alfred Lela

Sali Berisha u shfaq me syze, Alfred Lela e krahason me aktorin e famshëm të “Hollywood”, ish-kryeministri nuk e mban të qeshurën

Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme në daljet e tij publike u shfaq me syze për tu përpjekur për të mbuluar hematomat e shkaktuara...

A ka kryer vizita mjekësore? Alfred Lela zbulon gjendjen e Berishës pas sulmit

Drejtori i Komunikimit në PD, Alfred Lela, komentoi në sulmin ndaj kreut të Partisë Demokratike, Sali Berisha. Ai u pyet nga gazetarët në lidhje me...

A do dëshmojë Berisha në Polici? Alfred Lela: Pse nuk mjaftoi ajo që dha publikisht?!

Drejtori i zyrës së shtypit pranë Partisë Demokratike, Alfred Lela, tha se në lidhje me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme ish-kryeministri Sali Berisha,...

Alfred Lela merr postin e rëndësishëm në PD e rithemeluar të Sali Berishës

Gazetari i njohur Alfred Lela ka marrë një post të rëndësishëm në selinë blu, tashmë e rithemeluar dhe me kryetar të ri Sali Berishën....

Ra në humnerë në majën e Munellës, Alfred Lela rrëfen orët e tmerrit: Mendova se e kisha mbyllur me këtë botë (VIDEO)

Gazetari Alfred Lela ka treguar orët e tmerrit që ka përjetuar mbrëmjen e djeshme, pas incidentit të ndodhur në majën e Munellës në Pukë....

Gazetarja publikon foto me specialistin e turizmit, ra në humnerë teksa bënte xhirime me Alfred Lelën: Zoti e naltoftë shpirtin tënd ndër maja

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Beti Njuma, publikon një foto me specialistin e turizmit Ndoc Mulaj dhe kolegun e saj Alfred Lela, disa orë...

Aksidentohet gazetari Alfred Lela, makina që po udhëtonte bie nga disa metra lartësi

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Munellë të Gjegjanit në Pukë, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka...

“Ky është varri i Maks Velos”, Alfred Lela: ‘Kam gisht’ në bërjen e tij, pasi e shihja me trishtim, falenderoj…

Gazetari i njohur Alfred Lela ka postuar një foto, ku shihet varri i përfunduar, ku prehet piktori dhe arkitekteti i njohur Maks Velo. Lela shprehet...

Alfred Lela ironizon Lulzim Bashën: Me thënë të drejtën prisja libër nga Doktori, jo për gjë por në PD veç ai lexon

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në prag të zgjedhjeve të 25 prillit ka botuar një libër me titull “Misioni im”.Sipas Bashës, libri është...

Tjetër lëvizje e bujshme në media, e paralajmëron gazetarja ‘live’

Një tjetër lëvizje e bujshme do të ndodhë së shpejti në media, të paktën kështu ka paralajëmruar gazetarja Beti Njuma. Ditën...

Lajmet e fundit