Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

alfred cako

Habit Alfred Cako: Kinezët thanë Venecian, tërmetin në Turqi e Siri e shkaktoi SHBA

Konspiracionisti Alfred Cako ka habitur me deklaratat e tij mbrëmjen e sotme, duke thënë sse kinezët kanë tharë kanalet në Venecia dhe se SHBA...

Alfred Cako habit me deklaratën: Vis Martinajn mund ta kenë vrarë shërbimet e huaja për llogari të Soros, nuk paguante shumë taksa

Konspiracionisti i njohur Alfred Cako ka dhënë mendimin e tij për fatin e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj, i cili prej disa muajsh tashmë është...

Sulmi ndaj Berishës, habit Alfred Cako: Personi që e goditi kontrollohej me telekomandë

Konspiracionisti Alfred Cako ka folur në lidhje me sulmin ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha në protestën e 6 dhjetorit. Cako dha një teori të padëgjuar më...

Alfred Cako reagon për vdekjen “disi të dyshimtë” të Kastriot Myftarajt, zbulon se për çfarë besonte ai te “zyrat e Moskës”

Botuesi Alfred Cako ka reaguar pas vdekjes së gazetarit të njohur Kastriot Myftaraj. Cako thotë se vdejka e tij mund të jetë në mënyrë misterioze,...

“Sikur ke dalë nga burgu”, mbrëmë la shtëpinë e “Big Brother”, Alfred Cako mezi ka pritur të takojë Sabianin (FOTO)

Në spektalin “Big Brother Vip”çdo të martë dhe të enjte skualifikohet njëri nga banorët e shtëpisë. Mbrëmjen e djeshme, banori që la shtëpinë ishte...

Alfred Cako tregon historinë e padëgjuar për Sabianin: E goditi makina, kur shkova e pashë…

Gjatë puntatës së djeshme të “Rrethit Katror”, moderatori i njohur Edi Manushi pyet Alfred Cakon në lidhje me mikun e tij Sabianin. “Taktika e mikut...

Deklarata “BOMBË” e Alfred Cakos: Amerikanët rrëmbyen Lulzim Bashën në korrik, e mbajtën në bazën nëntokësore në Kroaci për 9 ditë

Konspiracionisti Alfred Cako ka bërë një deklaratë “bombë”, pasi pretendon se amerikanët kanë rrëmbyer kryedemokratin Lulzim Basha në korrik tëb këtij viti dhe e...

“Vdis”, Albana Fico sulmon Alfred Çakon: Përhap budalliqe, është një fyerje…(E PLOTË)

Shefja e ISHP-së Albana Fico po mban një takim në Elbasan, ku ka folur për pandeminë dhe vaksinim. Ajo gjatë fjalës së saj ka sulmuar...

“Kush e hëngri, e hëngri”, konspiracionisti Alfred Cako ndërron mendje: Pas 20 tetorit merr fund…

Konspiracionisti Alfred Cako thotë se më 20 tetor ka shumë gjasa që BE të heqë pasaportën jeshile të vaksinimit. Ai shkruan se BE do heqë...

“Pipero është një shërbëtor i vockël”, Alfred Cako shpërthen ndaj mjekëve: Sallabanda është një doktor leshi, duan të vrasin rininë

Ka shpërthyer në akuza konspiracionisti Alfred Cako ndaj mjekëve Pëllumb Pipero dhe Kita Sallabanda, pasi këta janë pro vaksinimit të qytetarëve. Cako e quajti Piperon...

Lajmet e fundit