Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

alexey navalny

Rrëfeu tmerret e luftës, kritiku i Putinit dënohet me burg: Po përpiqen të ma mbyllin gojën, s’do ja arrijnë

Kritiku i Kremlinit, Ilya Yashin, u dënua me tetë vite dhe 6 muaj burg, pasi u shpall fajtor për përhapjen e “Informacionit të rremë”për...

“Të burgosurve iu shqyejnë thonjtë”, Navalny shpreh frikën nga qelia e burgut: Kam dëgjuar se do të më transferojnë

Kundërshtari i njohur i Putinit, Alexey Navalny-t, ka shprehur shqetësimin nga qelia ku ndodhet i burgosur prej muajsh, duke thënë se është informuar se...

Ambasada e SHBA-së në Tiranë thirrje Rusisë: Lironi menjëherë Alexey Navalny dhe të gjithë ata që mbahen padrejtësisht në burg!

Ambasada e SHBA-së në Tiranë i ka bërë thirrje qeverisë në Rusi që të lirojë menjëherë udhëheqësin e opozitës ruse, Alexey Navalny. Përmes një postimi...

MISTER/ Zhduket doktori që trajtoi pas helmimit Alexey Navalny, prej 10 ditësh asnjë gjurmë

Alexander Murakhovsky ishte mjeku i parë që trajtoi Alexei Navalny pasi u helmua me një agjent nervor, Novichok vitin e kaluar, mirëpo mjeku është...

Kritiku i Kremlinit me simptoma Covid-i, Navalny nga burgu: 15 të dënuar këtu janë me turbekuloz

Kritiku i burgosur i Kremlinit, Alexei Navalny ka thënë se ai ka temperaturë të lartë 38.1 gradë C dhe kollë, dhe se tre nga...

Kritiku i madh i Kremlinit, Alexei Navalny futet në grevë urie, mesazhi nga burgu: Jam i…

Kritiku i Kremlinit Alexei Navalny, ka thënë se ai po fillon një grevë urie. 44-vjeçari, i cili është kundërshtari më i hapur i Putinit,...

U helmua me agjent nervor, Navalny publikon foto me bashkëshorten: Unë isha në koma, ajo më këndonte dhe më fliste…

Alexey Navalny kohët e fundit ka ardhur duke u përmirësuar, pasi u helmua me agjent nervor të llojit Novichok. Akuzat kanë...

Përmirësohet gjendja e Alexey Navalny, mund të ecë dhe të njohë njerëzit pasi sytë i ishin veshur nga helmimi

Opozitari rus Alexey Navalny thotë se nuk është në gjendje të përdorë telefonin ose të mbushë një gotë me ujë, por mund të ecë...

Alexey Navalny nominohet për Çmimin Nobel për Paqe

"Lideri i opozitës ruse Alexei Navalny është nominuar për Çmimin Nobel për Paqe", tha Sergei Erofeev, profesor në Universitetin Rutgers në New Jersey. ...

Putin përjashton kundërshtarin e Opozitës nga gara presidenciale, Navalny: Do bojkotojmë zgjedhjet

Politikani rus i opozitës Alexei Navalny, u përjashtua nga gara zgjedhore që do të mbahet në Rusi në 18 Mars 2018, për shkak të...

Lajmet e fundit