Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

alex soros

“Me shokun tim Edi Rama”, djali i George Soros poston foto me kryeministrin: Po vazhdon të tregojë udhëheqje frymëzuese në Shqipëri dhe gjithë botën

Alex Soros, djali i filantropit George Soros është parë shpeshherë në Shqipëri kohët e fundit, ku pak ditë më parë ka vizituar edhe afganët...

Djali i George Soros kalon pushimet në Shqipëri dhe poston foton me Ramën: Kënaqësi të takohem me mikun tim!

Alex Soros, djali i filantropistit George Soros, po i kalon pushimet në bregdetin shqiptar. Ai ka postuar një foto teksa shihet në shoqërinë e kryeministrit...

Gent Cakaj takon djalin e Sorosit në Mynih, shkrimtari e tall keq: Ku e gjeti këtë kaqolen? Çojeni te Ministria e Biberonit

Ministri i Jashtëm Gent Cakaj, gjatë vizitës së tij në Mynih të Gjermanisë është takuar edhe me Alexander Soros, djalin e multimilionerit George Soros....

Djali i Soros nuk i ndahet Tiranës, kremton festën e madhe hebreje

Djali i investitorit miliarder George Soros, Aleksander, prej tre ditësh ndodhet në Tiranë. Pas takimit surprizë me presidentin Ilir Meta, duket...

Presidenca REAGON për takimin e METËS me djalin e SOROS: E kërkuan vetë (E plotë-Foto)

“Presidenti Meta i njohu me shqetësimet e Tij, të bëra edhe publike, për përpjekjet e qeverisë për kapjen e institucioneve të drejtësisë, e...

Banorët e Astirit protestojnë në trotuar, Klevis Balliu shpërthen ndaj Aleks Sorosit: Sa e do Europa Shqipërinë, nuk e do ai babain e vet

Ish-deputeti i PD-së Klevis Balliu sulmoi hapur të birin e George Sorosit, Aleksin nga protesta e banorëve të Astirit. Ai deklaroi...

Mos-hapja e negociatave, Alex Soros mbështet Shqipërinë: Europa duhet të përballet me Albanofobinë e saj!

Djali i miliarderit amerikan George Soros, Aleksandër Soros, ka reaguar pas mosdhënies së negociatave nga BE për Shqipërinë. Me anë të...

Alex Soros për Krishtlindje në Tiranë, poston fotot piktoreske

Rikthehet në Tiranë djali i miliarderit amerikan George Soros, Alex. Alexander Soros vizitoi Beogradin pak ditë më parë ku u takua...

Djali i Soros sërish takim me Vuçiç në Beograd, çfarë thotë për Kosovën

Djali i aktivistit politik miliarder George Soros, Alex Soros ka vizituar sërish Beogradin ku është takuar me presidentin serb Aleksandër Vuçiç. ...

Lajmet e fundit