Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

alex boshnjaku

Pjesë e Big Brother, publikohen fotot e Arjola Demirit me ish-bashkëshortin që e tradhtoi dhe dhunoi

Arjola Demiri është aktualisht pjesë e spektaklit Big Brother Vip. Gjatë qëndrimit në shtëpinë më të ndjekur aktorja ka rrëfyer për marrëdhënien me ish-bashkeshortin...

Lajmet e fundit