Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

alesio

VIDEO/ Pronari mbrapa hekurave, kamionët e sekuestruar nga SPAK të kompanisë “Alesio” vijojnë punën ditën për diell

Edhe pse pronari i kompanisë së ndërtimit “Alesio 2014” është arrestuar për trafik droge në Malin e Zi dhe pasuritë iu sekuestruan nga SPAK,...

Rama shoqëroi siç premtoi Aurelin dhe Alesion në ditën e parë të shkollës por për shkak të këtij detaji rrjeti po e ‘masakron’

Kryeministri Edi Rama, ashtu sikurse premtoi, ka shoqëruar sot Aurelin dhe Alesion në ditën e parë në shkollën e re por është kthyer në...

Rama nuk i ndahet fëmijëve që u hodhën nga dritarja për t’i shpëtuar tërmetit, merr Aurelin dhe shkon te shtëpia e Alesios (Video)

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot familjen Cakoni që humbi shtatë anëtarë nga tërmeti i 26 nëntorit. Gjatë vizitës te 10-vjeçari...


Lajmet e fundit