Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

TAG

aleksia peleshi

‘Pas studimeve dua t’i futem politikës’, vajza e Niko Peleshit në gjurmët e të atit

Aleksia Peleshi, vajza e ish-ministrit të Bujqësisë, Niko Peleshi njihet më së shumti për deklaratën e fortë kundrejt ish-ministres Besa Shahini, ku është shprehur...

Vajza e Niko Peleshit ‘ia numëron një më një’ Besa Shahinit: S’na nxiti opozita për protestë, jemi përballur me situata tronditëse (E PLOTË)

Vajza e deputetit Niko Peleshi ka reaguar fort ndaj ministres së Arsimit Besa Shahini pas revoltës që ka shpërthyer ndaj kësaj të fundit lidhur...

Vetëm 17 vjeç, vajza modele e Niko PELESHIT bën KRENAR ish-ministrin

Aleksia Peleshi, vajza e ish-ministrit të Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural Niko Peleshi është bërë shumë e famshme në botën e modës. ...

Niko Peleshi me djalin dhe vajzën, tifozë të çmendur të Bayern-it (Foto)

Zëvendës kryeministri Niko Peleshi është duke ndjekur ekipin e tij të zemrës, Bajernin e Mynihut, së bashku me vajzën, Aleksian dhe djalin, Johanin. ...


Lajmet e fundit