Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
2.6kmh
75 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
25 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

aleksia peleshi

Niko Peleshi i futet kuzhinës, vajza i nxjerr videon: I dogji patatet 

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, i është futur kuzhinës. Ka qenë vajzs e tij, Aleksia, ajo e cila së fundmi ka publikuar një video...

Aleksia Peleshi i vë kapakun muhabetit, flet për ndarjen nga Romeo: U nxitova, ndihem e çliruar

Pasi na ka rrëfyer pak kohë më pare e bindur se lidhja mes tyre ishte e konsoliduar, sot Aleksia Peleshi i ka vendosur vulën...

“O ç’na bëre moj çupë”! Aleksia Peleshi rrëfen si reagoi babai, Ministri i Mbrojtjes për lidhjen e së bijës me Romeon

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshi është komentuar së tepërmi për shkak të lidhjes së saj me aktorin e humorit, Romeo...

Aleksia feston sot 20-vjetorin, Niko Peleshi ndan foton e veçantë me familjen

Sot në familjen e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi ka festë. Vajza e tij, Aleksia feston ditëlindjen e 20-të. Ka qenë vetë ministri Peleshi që...

Rrëfehet vajza e Niko Peleshit: Kam punuar në call center si të gjitha gocat, por në bankë kam zero lekë

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi, në një intervistë ka thënë se disa muaj më parë ka punuar në call center....

“U Prehsh në paqe Musaen”, vajza e Niko Peleshit për vrasjen e 20-vjeçarit: Jetës i ka rënë vlera aq sa ajo e një shezlongu...

Vrasja e 20-vjeçarit në Velipojë, nga një konflikt me armë mes pronarëve të dy hoteleve për disa shezlongë plazhi ka shkaktuar revoltë dhe një...

Pas votimit shkoi në Kishë, vajza e Niko Peleshit ka një lutje për të gjithë shqiptarët

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi është mbështetësja më e madhe e babait të saj, sidomos në këto zgjedhje. Kohët e fundit...

“Kjo kitarë më sjell ndërmend këngën që luante im atë”, Aleksia Peleshi thur vargje për Korçën e saj (VIDEO)

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi prej kohësh është një nga emrat e njohur të showbizit, e cila gjithmonë e ka...

Aleksia, vajza e ministrit Peleshi me video “funny” për projektet e të atit, të Rilindjes Urbane: Kush nuk do të shohë, le të rrijë...

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi, ka publikuar në rrjete sociale një video në dukje serioze dhe shumë formale, por edhe...

Niko Peleshi feston 50 vjetorin e lindjes, vajza e tij i dedikon fjalët prekëse

Ish-ministri i Bujqësisë Niko Peleshi ka festuar sot 50 vjetorin e lindjes. Vajza e tij Aleksia i ka bërë një dedikim...

Lajmet e fundit