Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
2.6kmh
75 %
Mar
17 °
Mër
25 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
22 °
E martë, 27 Shtator, 2022

TAG

Aleksandër Vuçiç

Vuçiç poston foto me Ramën dhe thotë se po ndërmerret një hap i rëndësishëm për të ardhmen

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev mbajtën sot një takim në prag...

Pas deklaratës së Erdogan, reagon Vuçiç: Kosova nuk është çështje turke, ai është i fuqishëm, por…(E PLOTË)

Presidenti Tayip Erdogan tha se do të punojë për njohjen e Kosovës, ndërsa në lidhje me këtë lajm ka reaguar edhe presidenti i Serbisë,...

Vjosa Osmani MESAZH për Serbinë në Samitin e Brdo-Brijun: Çoni para drejtësisë autorët e genocidit në Kosovë, janë krime kundër njerëzimit

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, e cila ka marrë pjesë në samitin e sotëm të rajonit të Brdo-Brijun të mbajtur në Slloveni, ka thënë...

Lajmet e fundit