Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

aleksander vishaj

U deportua nga Britania dy vite më parë, “mbreti” Tik Tok-ut rikthehet në Angli dhe bën kashillëk duke pozon me “Lamborghini”

“The Sun” i ka dedikuar një shkrim Aleksandër Vishajt, i cili në 2021 është deportuar nga Britani pasi akuzohej për vjedhje. Mirëpo 35-vjeçari shqiptar është...

EMRI/ U ekstradua nga Anglia pak kohë më parë, mashtruesit shqiptar “s’i ndahet shpirti” nga Londra, rikthehet dhe “sfidon” policinë

“Një mashtrues shqiptar i ekstraduar nga Britania e Madhe vetëm pak muaj më parë për të vuajtur një dënim me vjedhje jashtë vendit, është...

Lajmet e fundit