Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Aleksandër Murataj

Gruaja e Aleksandër Murataj publikon incizimin: Dëgjoni si prokurori pranon se burri im nuk ka qenë i përfshirë në grabitje dhe prapë e mbajnë...

Ditën e sotme është zhvilluar seanca gjyqësore në Gjykatën e Apelit ndaj Aleksandër Murataj, e cila është shtyrë sërish për shkak të mungesës së...

Burgjet i japin leje, vëllai i Admir Murataj do të marrë pjesë në varrimin e të atit

Aleksandër Murataj, i dënuar me 16 vjet heqje lirie për grabitje, do të marrë pjesë në varrimin e të atit pasi Drejtoria e Përgjithshme...

Nuk e lejuan të shkojë në varrimin e Admirit, miqtë e Aleksandër Muratajt rebelohen në burg

Është tensionuar situata pak momente më parë në burgun 313. Mësohet se shokët e Aleksandër Muratajt, janë rebeluar pasi policia nuk...

Në burg për grabitjen e autoblindave të bankës në Qafë-Kashar, familja kërkon që vëllai i Admir Muratajt të jetë në varrim

Familja e grabitësit Admir Murataj, të vrarë dje në Rinas ka kërkuar leje që vëllai tjetër i tij, Aleksandër Murataj të marrë pjesë në...

Grabitën blindat në Rinas, Gjykata jep VENDIMIN për 8 anëtarët e bandës

Gjykata e Krimeve të Rënda jep masat e sigurisë për bandën e grabitësve të blindave me miliona euro në Rinas. Gjykata...

Lajmet e fundit