Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

Aleksander Gjoka

Një surprizë po vjen? Dashnor Diko bën bashkë Shpëtim Saraçin dhe  Aleksandër Gjokën

Kompozitori Shpëtim Saraçi ka vetëm pak kohë që është kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Herë pas here e kemi...

‘Do i kem mbushur nja tre autobotë’, Aleksandër Gjoka tregon si hoqi dorë nga alkooli

Këngëtari i njohur, Aleksandër Gjoka ka rrëfyer një moment mjaft të vështirë të jetës së tij. I ftuar në emisionin...

Promovimi i fshatrave shqiptarë, South Outdoor Festival bën bashkë LEGJENDAT

Vunoi do të mbledhë sivjet përsëri qindra të rinj shqiptarë të cilit do t’i drejtohen jugut të vendit këtë fundjavë për South Outdoor Festival....

Rikthehen në skenë Aleksandër Gjoka, Elton Deda dhe Redon Makashi, deputetja demokrate këndon e kërcen bashkë me 3 musketjerët (VIDEO)

Gjigantët e muzikës, Aleksander Gjoka, Elton Deda dhe Redon Makashi janë kthyer në skenë në një koncert gjigant. Pjesë ka qenë...

Aleksandër Gjoka tregon incidentin me gazetarët: I kapa, u mora aparatet…

Pasditen e sotme, i ftuar në “E diell” përballë Adi Krastës, Aleksandër Gjoka ka ndarë me publikun disa nga hitet e tij më të...

Nuk u lejohet të performojnë në club-in e njohur në Tiranë, këngëtari shpërthen nga skena: Na bllokoi Arben Ahmetaj, turp o plehra

Një situatë e pazakontë është regjistruar natën e së premtes në kryeqytetin shqiptar. Tri këngëtar kanë anuluar në moment të fundit koncertin e tyre...

Pasi sheh atë që ndodh në emisionin “Top Show”, deputetja menjëherë apel ministres Kumbaro

Deputetja e PDIU-së, Mesila Doda i është drejtuar me një apel ministres së Kulturës, Mirela Kumbaro pasi ka parë performancën e këngëtarit Aleksandër Gjoka...

Lajmet e fundit