Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

Aleksander Gjoka

“Big m*t”, “shpërthen” Aleksandër Gjoka: Na çatë k**** me këtë format idiot

Fenomeni “Big Brother Vip” ka “infektuar” të madh dhe të vogël, ekonomist dhe gazetar, këngëtar dhe analist, të gjithë janë duke folur për këtë...

Ishte duke kënduar në koncert, Aleksandër Gjoka ndihet keq në skenë dhe dërgohet me urgjencë në spitalin e Beratit

Këngëtari i madh dhe shumë i dashur për publikun shqiptar,, Aleksandër Gjoka ishte sonte i ftuar në natën e dytë të Festës së Miqësisë...

I dehur në timon shkaktoi aksident, Aleksandër Gjoka flet pas arrestimit nga policia

Para pak kohësh këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka u arrestua nga policia pasi u përfshi në një aksident dhe u transportua në spitalin e...

Drejtoi mjetin në gjendje të dehur dhe shkaktoi aksident, Gjykata merr vendimin për këngëtarin Aleksandër Gjoka

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën “arrest shtëpie” për këngëtarin Aleksadër Gjoka, i cili u arrestua dy ditë më parë duke drejtuar makinën në...

U përplas me makinë në Farkë, doli i dehur pas testit, Aleksandër Gjoka ka qenë duke pirë me Vangjush Dakon?! (FOTO që publikoi në...

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka u përfshi në një aksident në Farkë, Tiranë mbrëmjen e djeshme, pasi po drejtonte në gjendje të dehur mjetin....

Arrestohet në Tiranë këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka, shkaktoi aksident, pas testit doli se ishte i dehur, policët e ruajnë në spital

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi mbrëmjen e djeshme ka shkaktuar një aksident. Kur Blutë e Tiranës kanë...

Stefi Prifti bëhet emocional: Më qahet! Dikur pinim nga qejfi, tani pimë nga derti! Ndoshta kështu ishte dhe Aleksandër Gjoka, qante duke sharë

Këngëtari korçar Stefi Prifti ka bërë një postim emocional në rrjetet sociale. Ai thotë se dikur pinte nga qejfi e tani...

‘Partia e Laertëve’, ironia e Edi Palokës: Rama pallohet me kokainë, policia arreston Aleksandër Gjokën

Ish deputeti i PD, Edi Paloka ka reaguar pas arrestimit të këngëtarit Aleksandër Gjoka. Me anë të një postimi në rrjetin...

Arrestohet Aleksandër Gjoka, ja për se akuzohet këngëtari i njohur

Këngëtari i mirënjohur Aleksandër Gjoka ka përfunduar në prangat e policisë, pasi drejtote mjetin në gjendje të dehur. Gjoka është ndaluar...

Një surprizë po vjen? Dashnor Diko bën bashkë Shpëtim Saraçin dhe  Aleksandër Gjokën

Kompozitori Shpëtim Saraçi ka vetëm pak kohë që është kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Herë pas here e kemi...

Lajmet e fundit