Tirana
broken clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
0.5kmh
75 %
Mër
19 °
Enj
21 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

aleksander frangaj

“Basha NUK është lider”, Sandër Frangaj nuk përmbahet: S’mund të jetë më kryetar i PD! E pashë sot pinte kafe me arsimtarët, preka veten...

Drejtori i Televizionit Klan, Aleksandër Frangaj ka shpërthyer sot kundër kryetarit të PD-së Lulzim Basha, duke thënë se rezultatet e tij kanë ardhur gjithmonë...

Edi Rama DETYRON Aleksandër Frangajn: Vendos REGJIMI, emisioni do të vazhdojë! Nëse do të na mbyllësh gojën, hiq dritat, por mendoje mirë

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme ishte i ftuar në emisionin "Zonë e Lirë", ku përballë kishte edhe avokatin Adriatik Lapaj. Në orën 23:00 në...

Nikoll Lesi shpërthen ndaj Sandër Frangajt: Të nxorra nga burgu, të fala 40 % te aksioneve të “Kohës”, ti u bëre milioner, por humbe...

Nga Nikoll Lesi- Me thanë se mbrëmë në “Opinion” te Blendi Fevziu, te televizioni i Aleksandër Frangajt me kanë përmendur personalisht. Nuk po ndiqja TV...

Sandër Frangaj për Ilir Metën: Se si u shpërfytyrua ai njeri…Fushata e tij ka qenë më idiote dhe ka dëmtuar PD

Drejtori i Televizionit Klan, Aleksandër Frangaj është i mendimit se përfshirja e presidentit Ilir Meta në fushatë e dëmtoi Partinë Demokratike. Frangaj tha në emisionin...

Arian Çani ‘mbyll hesapet’ me KLAN dhe Aleksandër Frangajn, ja ku do shfaqet ‘Zonë e Lirë’

Arian Çani është një nga moderatorët më të suksesshëm dhe më të paguar televizivë. Ai nuk ndërron ‘kanal’ shpesh ama nuk...

LUFTA për DIGITALB/ ‘Plas’ mes administratorëve, Egla e Klan-it nuk përmbahet: Sa të kem Sandrin s’e rruj fare, s’ka bir k***e të më bëjë...

Nuk është më sekret tashmë për askënd që ka një luftë të hapur mes Vjollca Hoxhës së Top Channel dhe Aleksandër Frangajt të Klan....

‘Larg syve të publikut’, vazhdon konflikti Digitalb-Klan, asnjë vendim nga Komisioni për mbrojtjen e konsumatorëve (RAPORTI)

Larg syrit të publikut, konflikti mes dy gjigandëve mediatikë në Shqipëri, Digitalb dhe Tv Klan, vazhdon ende. Qytetarë të shumtë janë...

Dorëheqje dhe shkarkime në Digitalb, Vjollca HOXHA në ‘luftë’ me aksionerët, gati për BETEJËN e madhe me Aleksandër FRANGAJN (Zbardhen URDHRAT dhe KËRKESA për...

Mbetet për t’u parë tashmë se cili do të jetë reagimi i Aleksandër Frangaj pas urdhrave të rreptë të Vjollca Hoxhës dhe kërkesës...

PËR ARSYE BANALE, Nikoll LESIN nuk e lënë të futet në Mbledhjen e Komisionit të Medias (Kujton arrestimin e ALEKSANDËR FRANGAJT dhe MARTIN LEKËS)

Nikoll Lesin nuk e kanë lejuar të futet në mbledhjen e Komisionit të Medias, bashkë me kolegët e tjerë. Shkaku, sipas...

Aleksandër Frangaj rrëfehet te Baton Haxhiu: Berisha ka qenë shumë i lidhur me Kosovën, Rruga e Kombit meritë e tij

Drejtori i Tv Klan në Shqipëri, Aleksandër Frangaj, ka deklaruar se Rruga e Kombit është meritë e ish-kryeministrit Berisha. Në një...

Lajmet e fundit