Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
33 %
2.1kmh
0 %
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
13 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Aleksander Cipa

Gazetari i drejtohet babait të vogëlushes që u vra nga skafi: Erdhe për të respektuar atdheun, por humbe gjënë më të shtrenjtë, dritën e...

Gazetari Aleksandër Çipa ka reaguar një ditë pas ngjarjes makabër që ndodhi në Himarë ku një 7 vjeçare u vra teksa ishte duke notuar...

Ku e njeh atë, kë takuat në Janinë? Aleksandër Çipa: Në pikat kufitare greke ka një shënim për mua… (Episodi në Kakavijë)

Shkruan Aleksandër Çipa, kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë Kisha disa vite pa qenë në Greqi. Një vend që e shijoj dhe e dua përmes...

Çipa: Në këto kushte, PD nuk vjen në pushtet as me Bashën e as me Berishën

Analisti Aleksandër Çipa thotë se në këto kushte në të cilët ndodhet Partia Demokratike, atë nuk mund ta sjellë në pushtet as Lulzim Basha...

Arben Duka eklipsoi mungesat me dritën e fjalës

Nga Aleksandër Çipa  Jemi sot në këtë kortezh dhe në këtë pikëllimë të përbashkët, për shkak të triumfit të vetëm dhe të castshëm që mori...

Qeveria e re pa asnjë ministër nga Kosova, Aleksandër Çipa: Rama duhet të rishqyrtojë marrëdhënien me Albin Kurtin

Kryeministri Edi Rama zbuloi ditën e sotme emrat e kabinetit të ri qeveritar, por këtë herë nuk kishte asnjë ministër nga Kosova. Analisti Aleksandër Çipa...

Berisha SULMOI Ardian Çipën, i përgjigjet publikisht vëllai gazetar: Je një shpifës që do të përballesh me drejtësinë! Do të të denoncoj!

Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha ka reaguar sot në rrjete sociale, pas daljes publike të kryeministrit Rama me drejtues të policisë së shtetit, të...

Berisha “non-grata”, Aleksandër Çipa: Goditje politike, më e madhja në këto 30 vite…

Analisti Aleksandër Çipa ka kometuar vendimin e DASH, i cili shpalli “non-grata” ish-kryeministrin shqiptar Sali Berisha. Ai u shpreh se kjo është një çështje politike...

Kaseta me filmimet HORROR të civilëve të vrarë në Krushë, Çipa: Duhet të jenë në plan të parë varret masive në Serbi

Ditën e sotme në zonën e Rashkës, në kufirin Kosovë-Serbi u gjetën eshtrat e 15 personave të dyshuar të zhdukur në kohën e luftës...

Aleksandër Çipa  kritikon publikisht Aurela Gaçen për këngën e re: Na la shijen e zhargonit të Çoles, më trishton rënia në ‘kovaçanën’ e fjalë...

Vetëm dy ditë më parë këngëtarja Aurela Gaçe publikoi videoklipin e këngës më të fundit të saj, të titulluar "Lento Lento", e cila u...

Po humbasim demokracinë rishtare në frymë

Nga Aleksandër Çipa Prej gati dy muajsh, njerëzia masive ndodhet e kyçur në banesa, në "regjimin e karantinës". Një term i...


Lajmet e fundit