Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Aleks Soros

Miqësia me Sorosin? Veliaj: Jam superkrenar, i jam mirënjohës për çdo të mirë që ka bërë për Shqipërinë

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj foli këtë mbrëmje për raportin e tij me Alex Soros, duke thënë se ndihet superkrenar për këtë marrëdhënie dhe...

Rama në forumin e Austrisë, takon djalin e miliarderit George Soros (FOTO)

Aleks Soros, djali i miliarderit George Soros, ka publikuar pak më parë një foto me kryeministrin Edi Rama. Të dy ndodhen në Austri ku u...

Djali i Sorosit vjen në Shqipëri dhe flet me superlativa për Ramën: Njeriu që shndërroi Tiranën, qyteti më i veçantë në botë!

Aleks Soros, djali i George Soros, ka ardhur në Shqipëri dhe nuk kishte si të mungonte një takim mes tij dhe kryeministrit Edi Rama. Ka...

“Vëllezërit në Élysée!”, Aleks Soros takohet me Ramën dhe kalojnë një darkë “Speciale” në Paris

Aleks Soros, djali i George Soros ka publikuar një foto me kryeministrin Edi Rama gjatë Forumit të Paqes, në Paris. Kjo nuk është hera...

Djali i George Soros shfaqet në Durrës krah qytetarëve afganë: Qëndrueshmëria e tyre është frymëzuese

Aleks Soros, djali i Georgo Soros, njëherazi nënkryetar i Fondacioneve “Shoqëri e Hapur”, ka vizituar Shqipërinë gjatë fundjavës, ku ka takuar shtetasit afganë që...


Lajmet e fundit