Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

aleks nika

Nipi iu vra në 21 janar, Mark Nika akuza Fevziut: E ktheu emisionin e tij në bunkier për mbrojtjen e Sali Berishës

Mark Nika, xhaxhai i Aleks Nikës që u vra gjatë protestës së 21 janarit 2011 ka hedhur akuza ndaj gazetarit Blendi Fevziu, lidhur me...

Mark Nika bën deklaratën e fortë: Na kanë ofruar para që të “shesim” gjakun e Aleksit! Akuzojmë Berishën, Bashën, gardistin dhe kryeprokurorin Llalla

Mark Nika, xhaxhai i Aleks Nikës që mbeti i vdekur gjatë demostratës së 21 janarit 2011 ka bërë një deklaratë të fortë teksa ishte...

Flet xhaxhai i Aleks Nikës që u vra në 21 janar: Prokuroria ka bërë hetime false për të mbyllur dosjen. Ajo ishte një VRASJE...

Mark Nika, xhaxhai i Aleks Nikës që mbeti i vrarë në protestën e 21 janarit në Tiranë, ka folur sonte në emisionin “Open”, pas...

Hapja e hetimeve për vrasjet në 21 Janar, reagon Taulant Balla: Të ndëshkohen urdhëruesit dhe ekzekutorët

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar për herë të parë pas vendimit të prokurorisë për rihapjen e hetimeve për vrasjen...

Pse dhe kush i fshiu pamjet e Kryeministrisë? Artan Hoxha reagon pas rihapjes së hetimeve për 21 Janarin: 4 të vrarët nga armët e...

Gazetari investigativ Artan Hoxha reagon pas lajmit se Prokuroria e Tiranës ka rihapur dosjen e 21 Janarit, duke rinisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Vrasja e 4 protestuesve para Kryeministrisë, “tym i bardhë” nga Prokuroria e Tiranës: Rihapet dosja e 21 Janarit

Prokuroria e Tiranës rinis hetimet për vrasjen e dy nga katër protestuesit e 21 Janarit. Mësohet se organi i akuzës së Tiranës ka rihapur...

Vrasja e Aleks Nikës pa autor, Gjykata e Strasburgut nis shqyrtimin e padisë

Ndërkohë që kanë kaluar më shumë se 10 vite nga ngjarja e 21 Janarit, ku mbetet të vrarë në Bulevard 4 qytetarë, vrasja e...

Aleks Nika ishte shoku i tij i fëmijërisë, si e kujton sot ish deputeti i PS

Ish deputeti i PS Arben Ndoka, i liruar disa javë më parë nga burgu pas arrestimit me operacionin “Vol-Vo 4”, kujton sot 21 janarin...

21 janari, familjarët e Aleks Nikës mesazh Arta Markut: Hap dosjet

Emërimi i Kryeprokurores së re Arta Marku mesa duket ka ngjallur shpresat për familjarët e viktimave të 21 janarit 2011. 7 vjet nga protesta e...

Braçe me “shpatulla pas murit “ Berishën në Kuvend: Çfarë i tha për gazetarin e plagosur, zhdukjen e filmimeve, pritën e zjarrit poshtë dritares…

Deputeti i PS Erion Braçe vendos në vështirësi ish kryeministrin Berisha për ngjarjet e 21 janarit duke u kapur me vetë deklaratat e bëra...

Lajmet e fundit