Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Alekander Vucic

Vuçiç bën deklaratën e FORTË: Sa të kem unë ndikim, Serbia nuk do të NJOHË pavarësinë e Kosovës!

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç ka deklaruar se sa të ketë ai ndikim, Serbia nuk do të njohë as drejtpërdrejt dhe as tërthorazi pavarësinë e...

A do ta njihnit Kosovën nëse ju thonë se nga nesër hyni në BE? Vuçiç jep përgjigjen

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka folur në lidhje me dialogun me Kosovën në televizionin “Face Tv”. Gazetari e ka pyetur Vuçiçin se a do...

Lajmet e fundit