Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

aleatet e pd

Murrizi pyet demokratët: A i keni parë më “CINQUE STELA”-t e PD të bërtasin kundër Ramës?

Deputeti opozitar Myslim Murrizi, përmes një statusi në rrejtet sociale thotë se aleatët e Partisë Demokratike, që pas 25 prillit kanë ndaluar sulmet ndaj...

Protesta, Basha thërret aleatët në selinë e PD, çfarë pritet të diskutohet

Kreu i PD, Lulzim Basha pret në një takim aleatët në selinë blu. Mësohet se takimi do të zhvillohet në orën...

Basha thërret aleatët me urgjencë në PD, zbulohen pikat e diskutimit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka thirrur një takim me të gjithë aleatët e PD-së në “selinë blu”. Burime për...

Pas përçarjes së 22 korrikut, Patozi paralajmëron një tjetër krizë dhe më të madhe tek e djathta dhe PD-ja

Duket se kriza në Partinë Demokratike dhe në tërësi në gjithë spektrin e majtë sapo ka filluar. Këtë gjë e ka konfirmuar edhe...

Lajmet e fundit