Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

aleanca per shqiptaret

Dekreti i JOE BIDEN përplas politikanët në Maqedoni, Aleanca për Shqiptarët shënjestron qeverinë: Po fsheh dështimin në luftën kundër krimit dhe korrupsionit

Dekreti ekzekutiv i Joe Biden i firmosur më datë 8 qershor dhe që prek ish-Jugosllavinë e Ballkanin Perëndimor, ka krijuar shumë debat në Rajon....

Lajmet e fundit