Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit

Pas letrës publike nga Aleanca për Teatrin, Vikena Kamenica dhe Kastriot Tusha zhvendosin koncertin, ja ku do të mbahet

Koncerti që do të mbahej sot nga artistët e mirënjohur, Vikena Kamenica dhe Kastriot Tusha pranë sheshit të Teatrit Kombëtar është anuluar dhe pritet...

Lajmet e fundit