Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

aldi rama

Vrasja e nënkomisarit Saimir Hoxha, Apeli lë në burg pa afat shokët e Aldi Ramës

Gjykata e Apelit të Shkodrës ka vendosur të lejë në burg pa afat dy të rinjtë që shoqëronin Aldi Ramën, ditën ku ndodhi ngjarja,...

TRAGJEDIA E NËNËS së Aldi Ramës, vrasësit të policit: BASHKËSHORTI i sharroi këmbë e duar në sytë e dy fëmijëve

Çfarë ndodhi në Kallamata 12 vite më parë? Përplasjet mes çiftit të ri që sollën një nga krimet më monstruoze që ishin parë ndonjëherë...

Vrau efektivin e policisë, babai i Aldi Ramës kërkon drejtësi: Djali është dhunuar nga policia, nëse nuk vendoset drejtësi do…

Rufan Rama, babai i Aldi Ramës, i cili pak javë më parë më parë vrau efektivin e policisë Saimir Hoxha, ka folur edhe një...

Ekspertët mjeko-ligjorë të Tiranës nxjerrin raportin, si vdiq Aldi Rama, 21 vjeçari që vrua policin e antidrogës

Ekspertët mjeko-ligjorë të Tiranë kanë nxjerr raportin përfundimtar të vdekjes së 21 vjeçarit Aldi Rama. I riu qëlloi për vdekje policin e antidrogës në...

Në makinë me Aldi Ramën, Gjykata lë në qeli dy shokët e 21 vjeçarit që vrau “Dëshmorin e Atdheut” në Lezhë

Gjykata e Lezhës lë në burg Armand Markun dhe Kristjan Sherin, dy shokët e 21 vjeçarit që vrau efektivin e antidrogës Saimir Hoxha, tre...

Nipi i tij vrau policin Saimir Hoxha, arrestohet dhe burgoset xhaxhai i Aldo Ramës

Gjykata e Lezhës ka vendosur masën e sigurisë "Arrest me burg" për Baki Ramën, xhaxhain e 21 vjeçarit Aldi Rama, i cili ndërroi jetë...

“Nuk e ka qëlluar Policia”, Artan Hoxha: Snajperi i RENEAS hap plagë të madhe, Aldi Rama është vetëvrarë aksidentalisht, u gjet pas 1 ore...

Gazetari Artan Hoxha, i bindur thotë se Aldi Rama nuk është qëlluar nga Policia por mundësia më e madhe është që ai të jetë...

Qëlloi veten me armë pasi vrau nënkomisarin Hoxha, nëna e Aldi Ramës bën reagimin e parë në rrjetet sociale pas vdekjes së të birit

Valbona Kolgjini ka reaguar për herë të parë në rrjetet sociale, pas ngjajes së rëndë, ku djali i saj 21-vjeçar Aldi Rama, vrau veten...

Nëna shkon në morg dhe tërheq trupin e Aldi Ramës, vrau nënkomisarin Hoxha në Lezhë

Trupi i pajetë  Aldi Ramës, i cili vrau nënkomisarin Saimir Hoxha dhe më pas veten është tërhequr nga morgu nga nëna e tij. Bëhet me...

Gazetari shpërthen ndaj zyrtarëve të Policisë: Saimir Hoxhën sot e shpallët DËSHMOR, por për disa vite i refuzuat gradën dhe e degdisët në disa...

Qeveria shpalli ditën e sotme "Dëshmor të Atdheut" Saimir Hoxhën, nënkomisarin që u vra ditën e djeshme në krye të detyrës nga Aldi Rama...

Lajmet e fundit