Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
20 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

Alda Klosi

Alda Klosi kërkoi lirinë, shtyhet gjyqi për ish-zyrtaren: Jam e gatshme t’u përgjigjem hetimeve

Shtyhet gjyqi për ish-zyrtaren e arrestuar Alda Klosi, e cila ka kërkuar ndryshimin e masës së sigurisë ndaj saj. Klosi e cila akuzohet për...

“Më kërkoi t’i fshija paratë se kishte konflikte me burrin”, Alda Klosi dhe pastruesja që “e fundosi”, Rozeta Dobi përballen në prokurori, çfarë deklaruan

Ish-zyrtarja e Kryeministrisë Alda Klosi dhe punonjësja e saj, Rozeta Dobi janë ballafquar këtë të mërkurë  në Prokurori. Pasi kanë dhënë dëshminë e tyre,...

Vjedhja e mbi 500 mijë eurove, Alda Klosi dhe pastruesja Rozeta Dobi ballafaqohen në Prokurorinë e Tiranës

Prokuroria e Tiranës do të ballafaqojë sot për herë të parë pastruesen Rozeta Dobi dhe ish-zyrtaren e Kryeministrisë Alda Klosi. Rozeta Dobi nën shoqërinë e...

Një BIZNESMEN del PAPRITUR dhe pretendon se është ai që i ka dhënë Alda Klosit 125 mijë euro borxh, paraqet dokumentin me shkrim por…

Prokuroria e Tiranës ka pranuar dëshminë e një biznesmeni, i cili sipas deklaratave të vëllait të Alda Klosit, është personi i cili i ka...

Gjykata e Apelit lë në burg Alda Klosin, avokati: Duhet të dalë nga qelia, derisa të provohet vërtetësia e deklaratës së pastrueses!

Gjykata e Apelit të Juridiksionit të Përgjithshëm ka lënë në burg Alda Klosin, ish-zyrtaren e lartë të qeverisë shqiptare të cilës pastruesja ka deklaruar...

Rimerret në pyetje Havier Dobi, djali përforcon deklaratën e së ëmës: Shuma prej 500 mijë eurosh i përket Alda Klosit

Është marrë sërish në pyetje Havier Dobi, djali i pastrueses Rozeta Dobi, që akuzohen që kanë vjedhur mijëra euro në shtëpinë e ish zyrtares...

Ish-zyrtarja kërkon lirinë, hidhet shorti në Apel, ja kush gjyqtare do të vendosë për Alda Klosin

Ish-zyrtarja e Kryeministrisë, Alda Klosi pak ditë më parë kërkoi lirinë në Gjykatën e Apelit. Ditën e sotme është hedhur shorti, i cili ka vendosur...

Nën akuzë për pastrim parash, Alda Klosi kërkon lirinë në Apel: Kam dy fëmijë të mitur, duhet të kujdesem për nënën e verbër

Ish-zyrtarja e Kryeministrisë, Alda Klosi ka kërkuar lirinë në Gjykatën e Apelit. Klosi nëpërmjet avokatit të saj, Ilirjan Muho ka dorëzuar sot ankimin në Shkallën...

U arrestua ditë më parë, ish-zyrtares Alda Klosi i sekuestrohet një apartament dhe një garazh

Pas arrestimiti ish-zyrtarja e lartë, Alda Klosit po përpballet me sekuestrimin e psurisë. Asaj i është sekuestruar një apartament dhe një garazh, teksa vijon...

Alda Klosi lë spitalin, rikthehet në burgun e grave

Ish-zyrtarja e lartë, Alda Klosi ka lënë sot ambientet e spitalit dhe është rikthyer në paraburgim. Klosi e akuzuar për fshehje të ardhurash dhe pastrim...

Lajmet e fundit