Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Alberto Botia

Pasi konfirmuan lidhjen, këngëtarja shqiptare fotografohet me futbollistin spanjoll (Foto)

Pak ditë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira pranoi lidhjen e saj me futbollistin spanjoll, Alberto Botia. Ajo kishte vendosur që ta mbante...

Eleni Foureira nuk e fsheh më, poston foto me futbollistin që i ka vjedhur zemrën

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira është një ndër emrat më të komentuar nga mediat greke dhe jo vetëm. E suksseshme në muzikë dhe...

Lajmet e fundit