Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

albert veliu

‘Babale’, rrëfehet Erzen Breçani: Veliun dhe Alizotin i takova rastësisht në oborrin e PD, ja pse i dhashë para

Rikthehet sërish në vëmendje çështja 'Babale'. Ditën e sotme kanë dhënë dëshminë e tyre, ish-drejtori i Policisë së Fierit, Albert Nushi,...

‘BABALJA’, flet Albert Veliu: Nuk dorëhiqem nga varianti i treguar në dëshmi (DETAJE)

Protagonisti i përgjimit të çështjes Babale, Albert Veliu, nga Belgjika ku ndodhet në azil politik me anë të një telefonate me moderatoren Eni Vasili,...

BABALJA/ Krimet e Rënda pezullojnë HETIMET: Audiopërgjimi është i rremë

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka pezulluar çështjen 'Babalja'. Krimet e Rënda kanë kthyer në polici për veprimet e mëtejshme dosjen...

“Luli është baxhanaku im. Ervini është ai i Lungomares”, Albert Veliu sqaron përgjimet e Prokurorisë

Albert Veliu ka folur sot nga Prishtina për çështjen e nxehtë të audio-përgjimit të pretenduar të Agron Xhafajt, vëllai i ministrit të Brendshëm Fatmir...

“Vetëm të mos më ngacmojnë FAMILJEN”, Babalja: AI E DI ku janë…Këtu vijnë makina shqiptare e bëjnë fotografi… (E PLOTË)

Albert Veliu, i njohur si “Dëshmitari X” i PD-së, thotë se është kërcënuar dhe shantazhuar gjatë qëndrimit të tij në qendrën e azilkërkuesve në...

Albert Veliu: Zëri në përgjim është i “X”-it, i qëndroj versionit deri në vdekje

Albert Veliu thotë se i qëndron versionit të tij të parë deri në vdekje, ku sipas tij ka komunikuar në telefon me vëllain e...

FLET nga Prishtina ‘Babalja’: Olldashin e dija si të SHIK-ut, do isha i vdekur nëse…

Albert Veliu, i nohur edhe si “Babalja” në çështjen e audio-përgjimit të pretenduar të vëllait të ministrit Fatmir Xhafaj, Agron Xhafaj, ka rrëfyer sot...

“Kam frikë të kthehem në Shqipëri, më rrezikohet jeta”, flet “Babalja” pas lirimit nga burgu

“Dëshmitari X”, “Babalja” apo Albert Veliu është lënë i lirë nga gjykata në Prishtinë. Ndonëse u ndalua dje për shkak të akuzave që rëndojnë...

Arrestohet në Kosovë Albert Veliu, i njohur si “Babalja”

Është arestuar nga Policia e Kosovës Albert Veliu, i njohur edhe si “Babalja”. Arrestimi i Veliut vjen vetëm pak ditë pasi...

Lajmet e fundit