Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

albert nikolla

Ndryshime në Qeveri: Largohet zv.ministri Nikolla, ja kush e zëvendëson

Lirohet nga detyra zëvendës-ministri i Shëndetësisë Albert Nikolla. Vendimi është marrë në mbledhjen e sotme të qeverisë, ndërsa është zbuluar edhe emri i zv.ministres së...

“Mos iu sulni qeverisë”, zv.ministri i kthehet ekspertëve te takimi me Metën: Çfarë strategji do bëni ju? I kemi bërë me ekspertët më të...

Zëvendës-ministri i Shëndetësisë Albert Nikolla ka mbrojtur strategjinë e qeverisë ndaj pandemisë së kornavirusit, teksa ka marrë pjesë në një diskutim “online” të zhvilluar...

NDRYSHIME NË QEVERI/ Studiuesi i njohur Albert Nikolla emërohet zv.Ministër i Shëndetësisë

Studiuesi i njohur Albert Nikolla emërohet zv. Ministër për Shëndetësinë. Albert Nikolla, njihet si pedagog dhe studiues, por së fundmi është...

REVOLTOHET profesori me bustin e Pjetër Arbnorit: VIKTIMË e shëmtisë! Ja mesazhi

Busti i Pjetër Arbnorit inaguruar ditën e djeshme nga personalitetet e larta të politikës në vend, ka hapur një debat të thellë për mënyrën...

Lajmet e fundit