Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

Alberie Hadergjonaj

“Kam rritur çmimet”, Albërije Hadërgjonaj e thotë troç, ja sa para kërkon për një dasmë

Këngëtarët në dasmat shqiptare janë në preferencat e shumë shqiptarëve që organizojnë evente të tillë kudo në botë. Një ndër këngëtaret që performon në ceremonitë...

Albërie Hadërgjonaj do të bëhet gjyshe për herë të dytë 

Albërie Hadërgjonaj do të bëhet gjyshe për herë të dytë pasi vajza e saj, Agnesa është në pritje të ëmbël. Ky lajm është konfirmuar për...

Sherr mes Ardit Gjebreas dhe Albërije Hadërgjonajt, këngëtarja zbulon çfarë ka ndodhur mes tyre

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj ka thënë se nuk flet me Ardit Gjebrean. Teksa ishte e ftuar në “NIN”, me Alaudin...

Alberije Hadërgjonaj humb njeriun e zemrës nga një aksident!

Alberije Hadërgjonaj po kalon një moment të vështirë, pasi ka humbur një person të dashur. Kushëriri i saj është ndarë nga...

Burri i Albërie Hadërgjonajt, ish BOSS KOKAINE, arrestohet sërish në Tiranë (Ç’ka bërë këtë herë)

Mentor Hadërgjonaj, një nga personazhet famozë të dosjes “Kokaina”, një histori ndërkombëtare e antidrogës përgjatë 2001 ka riprovuar sërish prangat.  ...

45 vjeçe… Albërie Hadërgjonaj ndez rrjetin me bikini nga Kankuni (FOTO)

Albërie Hadërgjonaj sfidon plakjen. Është 45 vjeçe por shfaqet si vajzë e re në këtë fillim të 2020-ës. Këngëtarja ka postuar...

Albërie Hadërgjonaj me vajzat në hotelin luksoz, FOTOT nga Turqia

Mosha duket se është thjeshtë një shifër për këngëtaren e njohur, Albërie Hadërgjonaj. Në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet...

Sherri mes Anxhelinës dhe Beatrix-ës, Albërie Hadërgjonaj tregon të vërtetën

Në media është përfolur gjatë për "sherrin" mes mes Anxhelina Hadërgjonajt dhe kushërirës së saj Beatrix Ramosajt. Kushërirat hoqën njëra-tjetrën nga...

Albërije Hadërgjonaj publikon këngën e re, shfaqet në super formë (VIDEO)

Albërije Hadërgjonaj ka publuar kënëgn e saj më të re.  ‘Pa të nuk mundem’ titullohet kënga e saj, e cila ëhstë shoqëruar edhe me...

Lajmet e fundit