Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

albano bogdo

“Na erdhi që në 8 të mëngjesit”, Albano Bogdo flet për skeçin me Ramën: Jul Deda nuk donte të merrte pjesë se është me...

Aktori i spektaklit të humorit “Klanifornia”, Albano Bogdo, ka folur në emisionin “Binjakët” për skeçin me kryeministrin Rama pak ditë para zgjedhjeve të 25...

Sa miliarda ke dhe çfarë droge pi? Rama i jep Fevziut përgjigjen “e sinqertë”: Është një lloj pluhuri që… (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar këtë javë në emisionin humoristik “Klanifornia”, me Albano Bogdon që imitonte Blendi Fevziun. Bogdo e pyeti se...

Aktori i njohur i humorit shfaqet krah Rudina Hajdarit: Krenare që ai më mbështet në këto zgjedhje

Aktori i njohur i humborit, Albano Bogdo në këto zgjedhje ka dalur hapur mbështetës i Rudina Hajdarit, kandidate për deputete në qarkun e Elbasanit...

‘Më bëri pordhë’, aktori i njohur rrëfen si e nxori të dashurën jashtë në 2 të natës: Ja pse ia hodha rrobat nga ballkoni

Aktori i njohur i humorit Albano Bogdo ka treguar një histori të pazakontë se si e ka nxjerrë jashtë të dashurën në 2 natës....

‘Më kishte dalë gjak’, Albano Bogdo e rrëfen për herë të parë: Si u arrestova në mes të Bllokut pas sherrit me policin

Aktori i njohur i humorit Albano Bogdo ka treguar detaje nga jeta e tij private, ku rrëfen një histori si e kanë arrestuar disa...

Heq dorë nga ekrani, Albano Bogdo: Mos u habisni po të më shikoni kamarier (VIDEO)

Aktori i humorit, Albano Bogdo ka publikuar një video ku njofton fansat se heq dorë nga të gjitha rrjetet sociale. Ndër...

‘Dashuria e jetës sime’, Albano Bogdo prezanton vajzën që i ka marrë zemrën (FOTO)

Aktori i njohur i humorit, Albana Bogdo, ka zbuluar pak minuta më parë me anë të një fotoje të publikuar në në ‘Instagram’ më...

‘I ka hequr Albano nga puna’, Turjan Hysko flet për herë të parë për ikjen e Ermal Mamaqit dhe Gent Zenelajt

Të ftuar në emisionin 'Xing me Ermalin' mbrëmjen e kaluar ishin aktorët e spektaklit të humorit 'Duplex', producenti Turjan Hysko, aktorët Julian Deda, Visjan...

Kolegët nxjerrin zbuluar Albanon, ja çfarë i kërkoi Artës në prapaskenë

Mbrëmjen e djeshme në emisionin "Xing me Ermalin" ishin të ftuar aktorët e "Dublex". Gjatë emisionit ata treguan historitë e tyre që argëtuan pafund...

Aktori shqiptar bën deklaratën shokuese: S’më do tr*pi të…

Albano Bogdon e shohim çdo të shtunë në televizionin Klan me spektaklin e humorit ‘Duplex’. Ai është shumë i preferuar për...

Lajmet e fundit