Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

albanian eagle

Kombëtarja Shqiptare “Albanian Eagle”garon në kampionatin Botëror të Rafting, shkëlqen në 3 disiplina dhe renditet në 16-shen më të fortë

Kombëtarja e Federatës Shqiptare të Rafting “Albanian Eagle” garoi në Kampionatin Botëror të Rafting 2021 i cili u zhvillua në Francë L'Argentière-La Bessée nga data 28 Qershor...

Lajmet e fundit