Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Albana Vokshi

Mesazhi i Albana Vokshit pas shkarkimit të Nokës: Bindja e verbër dhe futja në rrjesht janë…

Deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar pak çaste më parë, pas shkarkimit të Flamur Nokës nga një post që mbante në PD. Vokshi duket se...

“Qeveria falsifikon shifrat e vaksinimit”, Albana Vokshi publikon të dhënat: Statistikat e certifikuara ndërkombëtare janë të ndryshme (FOTO)

Kryetarja e Komisionit të Shëndetësisë Albana Vokshi, publikoi të dhënat që faktojnë ,sipas saj, se qeveria mashtron për vaksinimin. Për këtë deklaratë, ajo ju...

Albana Vokshi: Gjatë pandemisë u rimbursuan vetëm 4% e të sëmurëve! Buxheti i shëndetësisë nuk u përdor për shqiptarët, por për të pasuruar klientët...

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi përmes një postimi në rrjetet sociale ka akuzuar qeverinë për keqpërdorim të fondeve për pandeminë. Duke cituar të dhënat...

“Shëndetësia falas, mashtrimi dhe dështimi më i madh”, Vokshi: Me Edi Ramën, më keq do të bëhet!

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, përmes një postimi në rrjetet sociale ka komentuar disa të dhëna të Eurostat të cilat tregonin se 13.5...

“Qeveria mashtroi për shifrat”, Vokshi: INSTAT e rendit Shqipërinë të parën në Europë për vdekjet nga Covid-19

Deputetja e zgjedhur e Partisë Demokratike, Albana Vokshi ka akuzuar qeverinë Rama se po mashtron qytetarët në lidhje me numrin e vërtetë të vdekjeve...

PD akuzon Ramën: Nesër do të vendosë në mënyrë ilegjitime zëdhënësen e tij në krye të AMA-s

Partia Demokratike ka hedhur akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama, duke thënë se ai në mënyrë jo legjitime kërkon të vendosë në krye...

Albana Vokshi i dërgon letër trupit diplomatik në Shqipëri: Kërcënohet liria e medias, është kapur Bordi i AMA dhe RTSH

Deputetja e zgjedhur e Partisë Demokratike, Albana Vokshi përmes një letre drejtuar trupit diplomatik në vendin tonë, shpreh shqetësimin për lirinë e medias. Vokshi rendit...

KKT miratoi lejen për Teatrin e Ri, reagon Vokshi: Po ushtrojnë presion mbi Gjykatën Kushtetuese! Do të jemi në krah të betejës deri në...

Deputetja e ardhshme e Kuvendit të Shqipërisë, Albana Vokshi ka reaguar lidhur me vendimin e KKT-së, për të miratuar lejen e ndërtimit të Teatrit...

PD me tone të ashpra: Rama na ka marrë vendet në bordin e AMA-s, kërkon t’u mbyllë gojën gazetarëve që denoncojnë vjedhjen e zgjedhjeve

“Regjimi Rama-Doshi, tjetër goditje demokracisë dhe lirisë së medias në Shqipëri”. Kështu shprehet përfaqësuesja e PD-së, Albana Vokshi në një dalje publike për mediat,...

Denoncimi i PD: I futën në punë për fushatë elektorale, qeveria nuk u jep pagat mësuesve në Fier

Deputetja e zgjedhur e Partisë Demokratike, albana Vokshi, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka denoncuar qeverinë, pasi sipas saj nuk po...

Lajmet e fundit