Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

Albana Osmani

Albana Osmani nuk “përmbahet”: Beqarët duhet të bëjnë s*ks sa herë ta ndjejnë

Albana Osmani është një ndër personazhet të cilët ndonëse është larguar nga ekrani vazhdon të komentohet gjerë e gjatë në mediat rozë. Kjo shkëputje si...

“Kënaqësi t’ju takoja”, Albana Osmani pozon e buzëqeshur krah Yuri Kim

Moderatorja Albana Osmani është një ndër personat më të dashur për publikun shqiptar. Edhe pse prej disa kohësh është larg ekranit qëndron akrive në rrjetet...

“Big Brother VIP” së shpejti në ekrane, ja kush do ta prezantojë emsionin

Shumë shpejt do të kthehet në ekran “Big Brodher”, por këtë herë ndryshe do të jetë për personazhet Vip. Lajmin e kanë bërë me dije...

Nuk folën për vite me radhë, vajza e Eneda Tarifës ‘pajton’ mamin me Albana Osmanin

Eneda Tarifa dhe Albana Osmani janë takuar së bashku pas shumë vitesh ndërprerje miqësie me njëra-tjetrën. Eneda Tarifa ka publikuar në Instagram një foto...

Deklaroi se s’ka pasur kurrë miqësi me Arbana Osmanin, flet sërish Albana Osmani, ja çfarë thotë për ‘shoqen’ e saj të dikurshme

Deklarata e Albana Osmanit se “nuk ka pasur kurrë miqësi me kolegen e saj, Arbana Osmanin” bëri bujë të madhe në media. ...

Feston sot 39-vjetorin, Albana Osmani uron veten me foton e nxehtë me bikini

Kur flasim për moderatoret ikonë të televizioneve, patjetër që duhet te përmendim edhe emrin e Albana Osmanit. Moderatorja shumë e dashur...

Top Channel i heq reklamën nga transmetimi, Albana Osmani lë punën

Pas më shumë se 15 vitesh karrierë në Top Channel, moderatorja Albana Osmani ka dhënë dorëheqjen. Burime për 'Prive' bëjnë me...

Lajmet e fundit