Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Albana Fico

Mblidhjet Komiteti i Ekspertëve, Fico: Është ulur incidenca dhe pozitiviteti, kujdesuni pandemia nuk ka mbaruar

Ditën e sotme është mbledhur Komiteti Tekinin i Ekspertëve të cilët do të prezantojnë lehtësimin e masave anti-Covid. Shefja e ISHP-së Albana Fico tha se...

Mblidhet Komiteti Teknik i Ekspertëve, Fico: Pozitiviteti i mostrës dhe numri i rasteve aktive janë ulur, por janë rritur infektimet në bashkitë e vogla

Komiteti Teknik i Ekspertëve është mbledhur ditën e sotme për të vlerësuar situatën e pandemisë gjatë 2 javëve të fundit në vendin tonë.Drejtoresha e...

‘Kanë vdekur dy persona në Shqipëri nga vaksina kineze’, Fico qetëson qytetarët: Nuk ka lidhje mes humbjes së jetës dhe…

Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik prof. Albana Fico, ka deklaruar se humbja e jetës së dy të moshuarve në vendin tonë nuk ka...

Mblidhet Komiteti Teknik i Ekspertëve, Fico: Ka pësuar rënie incidenca dhe pozitiviteti, rritje infeksionesh në bashki të vogla

Komitetei Tekinik i Ekspertëve është mbledhur ditën e sotme për të dhënë masat e reja, ku dhe kanë analizuar situatën nga Covid-19. Shefja e ISHP,...

Drejtoresha e ISHP-së ngre ALARMIN, Fico: Femrat po preken më shumë nga Covid-19, por meshkujt kanë më tepër fatalitete

Drejtoresha e përgjithshme e Insitutit të Shëndetit Publik, Albana Fico ka thënë se pavarësisht se ka një rënie të mesatares ditore të rasteve me...

A është agresiv Covid-19 nëse riinfektohemi? Albana Fico: Në të gjitha rastet, nuk…

Drejtoresha e ISHP-së Albana Fico, duke komentuar situatën aktuale të covid-19 në vend, foli dhe për pjesën e riinfektimit me këtë sëmundje të rrezikshme....

Shtimi i rasteve me Covid-19, shefja e ISHP: Nuk do ngurojmë të marrim masa më të ashpra

Pas hapjes së madhe që u bë më 18 maj, përfshirë këtu dhe tre-mujorin e verës që nuk i la njerëzit pa u mbledhur...

Shefja e ISHP tregon pse shkollat do mbyllen pjesërisht: Në pediatri ka numër të shtuar fëmijësh që po vijnë të sëmurë me viroza gripale

Ditën e sotme u vendos që shkollat të mbyllen pjesërisht, me një kombinim të mësimit online dhe atij fizik. Më herët...

NDALOHET fushata elektorale, nuk lejohen grumbullimet më shumë se 10 vetë, jo më ceremoni mortore, ja masat e reja për të frenuar përhapjen e...

Komiteti Teknik i Ekspertëve në një dalje publike për mediat dhe qytetarët ka bërë me dije masat shtesë, pas vlerësimit të situatës së koronavirusit...

Mjeku: Nuk duhej izoluar e gjithë Shqipëria! Fico: S’ka zona jeshile në vend! Janë masa të mirëmenduara (DEBATI)

Vendosja e kufizimit të lëvizjes së qytetarëve dhe mbyllja e restoranteve dhe bareve në orën 22:00 ka krijuar polemika të shumta mes aktorëve social-politikë....

Lajmet e fundit