Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

albana bogdo

Rasheli na prezanton me ‘çunin më të bukur në botë’, të gjithë e njohim. Ja si reagon ai pas komplimentit (VIDEO)

Rashel Kolaneci së fundmi është bërë pjesë e “Duplex Shoë” dhe mesa duket ka krijuar marrëdhënie të mira me kolegët e saj. Këtë e...

Lajmet e fundit